Showbiz

‘Më quajti kurvë, a jam unë kurvë ’, Antonela përlotet: Dal gjithmonë më e k…

Pas spektaklit të mbrëmjes së kaluar, Antonela dukej tepër e shqetësuar dhe e zemëruar në bisedën me Einxhel. E përlotur, tha se ishte bombë që zgjidhet e papëlqyer duke iu referuar faktit se javën e kaluar ishte banorja më pak e preferuar.

Antonela tha se në çdo diskutim del më e keqja dhe tregoi se është ndjerë e ofenduar nga komentet e PM dhe Dagz. Nga ana tjetër, një banor do të lërë shtëpinë më të famshme në Shqipëri të premten dhe një ndër to mund të jetë Antonela, e cila është në nominim me Sabianin dhe Meridianin.

Antonela: Nuk më ka ndodhur të më zgjedhin të gjithë të papëlqyer dhe për mua ishte bombë e gjithë ajo puntatë.

Einxhel: Nuk ishin të gjithë. Tre vota more.

Antonela: Diskutoj me Arjolën dal më e keqja, dal me këtë, dal si më e keqja. Gjithmonë.

Einxhel: Kur bën diskutim në një debat, ose bëje të drejtë, mos e bëj me shaka.

Antonela: Sipas meje, e bëj të drejtë. Nuk e bëj as për të ulur tjetrin, thjesht insistoj me timen se nuk dua të më gënjesh sy ndër sy. Jo për atë që i kam thënë Dagzit. Çfarë i kam thënë Dagzit? I the Einxhelit sa thonjtë e bukur i ke? Marrina. Këto çfarë nuk më thonë. Më quajti kurvë se tha po i kalove afër, të bën frajer.

Einxhel: Ideja është që nëse do të bësh një debat apo diskutim, coje deri në fund dhe mos thuaj arrita me të acaru apo me të zgju./a.m/noa.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: