fbpx
Showbiz

Me unazën në dorë dhe i ulur në gjunjë, reperi i njohur shqiptar i propozon partneres

Reperi i njohur shqiptar, Sparksi, ka festuar ditëlindjen së fundmi dhe në këtë ditë të veçantë, ka surprizuar partneren e tij.

Sipas “Prive.al”, gjatë kësaj feste ditëlindje, reperi i ka propozuar të dashurës së tij për martesë. Kështu, reperi i ka dhënë fund beqarisë. Fotot nga momenti kur Sparksi ka propozuar të dashurën janë publikuar në media. Ai shihet i ulur në gjunjë para partneres, e cila është emocionuar mjaft. Reperi e ka mbajtur private jetën e tij sentimentale nga mediat dhe vet nuk ka publikuar asnjë foto nga propozimi për martesë.

 

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button