Showbiz

Me zor e hipin mbi skaf! Enca nga deti i Jugut, dy persona e mezi e ngrejne të ngjitet në bord (Video)

Me ardhjen e stinës së verës, të gjithë janë “sulur” drejt bregdetit për të kaluar temperaturat e nxehta. Sigurisht që në bregdet nuk kanë munguar as “VIP-at”, një ndër to është edhe këngëtarja e njohur Enca. Ajo është filmuar teksa tenton që të hipë mbi një skaf, dhe disa persona të tjerë pas saj e ndihmojnë që të ‘zbarkojë’ në bord.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: