fbpx
Showbiz

Mehgan Markle e lumtur me jetën e saj të re

Pak ditë më parë, Meghan dhe Harry njoftuan se do të heqin dorë nga detyrat e tyre mbretërore.

Ata kanë vendosur të jetojnë në Amerikën e Veriut dhe të jenë të pavarur financiarisht. E së fundmi Meghan është shfaqur e buzëqeshur në një foto tek ‘Qëndrën e Grave të Downtown Eastside’ në Vancouver

Dukesha e Susexxit shkoi për të ofruar mbështje kësaj qendre dhe për të rritur shpirtin e stafit.

Dukesha mbante të veshur kapuç dhe çizme të gjata për mbrojtur veten nga i ftohti.

Qendrën e Grave në Downtown Eastside që vizitoi Meghan ofron këshilla, ushqime të nxehta dhe nevoja themelore për gratë dhe fëmijët në nevojë.

Gjithashtu dhe në ditët e ardhshme Harry do të ribashkohet me familjen e tij në Kanada ku të tre do të fillojnë jetën e tyre të re.

Image

Image

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button