Showbiz

Meridiani nuk ndalet! Tallet keq me Einxhel pas rikthimit në Big Brother

Meridiani u largua të premten nga shtëpia e Big Brother Vip por debatet e tij me Donaldin dhe Einxhel ka preferuar t’i vazhdojë edhe në distancë. Kunjat ndaj tyre nuk kanë fund dhe Meridiani nuk lë mundësi pa u tallur me dy konkurrentët që vazhdojnë ende garën brenda shtëpisë së BBV.

Në nomimin me Donaldin si dhe Ilirin, Meridiani lë shtëpinë e BBV – Dosja AL

Mbrëmjen e kaluar Einxhel doli nga shtëpia e BBV por falë biletës “vajtje-ardhje” ajo u rikthye sërish brenda shtëpisë, por Meridianit nuk i ka pëlqyer aspak kjo gjë.

Në Instastory ai ka shkruar një pyetje për ndjekësit: “Kur shkoni me pushime si e preni biletën ju?” dhe alternativat e mundshme janë “Vajtje” dhe “Vajtje-Ardhje”.

Më pas, ai ka pyetur ndjekësit “A beson tek fati”, krahas fotos së një fallxhoreje. Kjo është parë si një thumb ndaj moderatores pasi është etiketuar më parë si “fallxhorja” nga Ilir Shaqiri.

Ndërsa më pas edhe një foto të një filxhani kafeje ku pyet: Ça thotë se nuk marr vesh.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close