fbpx
Showbiz

“Merrni Muratin ndajeni përgjysmë”/ Atdheu sqaron pse e pranoi Melisën: E kisha pritur një takim me të

Puntatën e sotme u transmetua një takim që ndezi jo pak debate në studio, ai i Melisës me Atdheun. Fillimisht Atdheu e refuzoi Melisën, pasi ajo debatoi me Sindin për Muratin. “Merreni Muratin dhe ndajeni në gjysmë”, iu përgjigj ai Melisës, por pas sqarimeve të kësaj të fundit, ai më pas tha: “hajt, po pranoj”

Ndërkohë, në puntatën e sotme, Atdheu sqaroi gjithçka, ku tha se e kishte pritur një takim me Melisën, por nuk i pëlqen të jetë një alternativë. “Nuk e hedh dot poshtë, u nxor nga situata që tha “ke qenë i zënë”, se edhe unë e kam pritur një takim me Melisën, nuk e refuzova se nuk kisha interes”, tha ai.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button