Showbiz

Mevlani surprizon Fjorelën, ja pse të gjithë u emocionuan në studio

Largimi në Gjermani për disa ditë, bëri që Mevlani të reflektonte mbi disa gjëra që lidhen me pjesëmarrjen e “PërPuthen”. Një arush i madh i kuq, trëndafila dhe një letër me nuanca dashurie ishte supriza e tij për Fjorelën. Ai i kërkoi falje asaj për mënyrën se si është sjellë me të në takimin e tyre të parë dhe për këtë i kërkoi një takim të radhës. Ndërsa Fjorela u shpreh tepër e emocionuar dhe duke u dridhur i dhuroi një përqafim të ngrohtë djalit nga Kavaja.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: