fbpx
Showbiz

Mezi po presim: Era Rusi flet për fustanin e bardhë dhe ftesat e dasmës

Era Rusi mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun e që sjell gjithnjë hite. Ajo është shumë e komentuar edhe në media, mirëpo jetën private e ka mbajtur gjithnjë larg syrit të publikut

Era ishte e ftuar së fundmi në “Summer T”, në Tema Tv ku gjatë intervistës u pyet nëse është në një lidhje dhe kur do e shohim nuse me fustan të bardhë.

“Kur t’ju vijnë ftesat e dasmës do e merrni vesh që do martohem”, u përgjigj Era duke mos zbuluar më shumë dhe ne mezi po presim të vijë ajo ditë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button