Showbiz

Miqësia mes Olti Currit dhe Olta Gixharit, për pak pësojnë aksi dent teksa bëjnë video për Instagram

Blogeri i njohur Olti Curri dhe aktorja Olta Gixhari kanë një miqësi të ngushtë me njëri-tjetrin prej vitesh.

Siç duket edhe në videot e mëposhtme kjo miqësi është kthyer në “burim aksidentesh”.

Olta po drejtonte makinën gjatë kohës kur Olti nxjerr celularin e tij dhe fillon të xhirojë duke treguar që kanë rrezikuar 2 herë të bëjnë aksident sot.

Momenti më kulminant i videos është se gjatë kohës qe Olti po xhironte videon ata rrezikuan nga një ak sident i tretë por fatmirësisht shpëtuan paq.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close