Showbiz

Miriami zbulon për herë të parë portretin e ëmbël të vogëlushit të saj

Prej momentit kur ka ardhur Duam në jetë Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë kujdesur që mos ta bëjnë publike portretin e vogëlushit të tyre. Mirëpo, fantazisë se si është ai dhe kujt i ngjan më shumë i ka ardhur fundi pasi Miriami ka publikuar një video mjaft emocionuese ku shfaqet Duam për herë të parë dhe është një bukurosh si mami dhe babi.

Ajo i ka dedikuar dhe disa fjalë speciale të voglit të saj për të cilin thotë se e ka frymëzuar të krijojë diçka që është e mbushur me dashuri dhe mirësi.  “Duam, si e do natyra diellin. Duam, si e duan yjet qiellin. Ti më ke frymezuar të krijoj diçka që është e mbushur plot dashuri e mirësi. E pastër si dashuria e nënës– shkruan Miriam.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: