Showbiz

”Mjalti i shtëpisë”/ I përkëdhelur nga vajzat, reagon Donaldi: Na duhet ai pozitivitet

Njëri prej banorëve të shtëpisë ka rrëmbyer gjithë puthjet dhe përqafimet e vajzave.  Ai është pikërisht Donaldi i cili ndoqi së bashku me banorët gjithë momentet e ëmbla dhe pozitive të kaluara brenda shtëpisë.

Atij nuk i ka munguar asnjëherë vëmendja dhe përkëdheljet e banorevë femra të shtëpisë. Këtë gjë e kanë pranuar edhe djemtë e shtëpisë të cilët e kanë etiketuar Donaldin si ‘’mjaltin e shtëpisë’’. Vetë Donaldit e cilësoi këtë atmosferë si diçka shumë të bukur dhe si element që i jep pozitivitet ditëve të tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: