Showbiz

Modelja amerikane merr gjithë vëmendjen me këtë video

Modelja Kinsey Wolanski ka bërë që sërish të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo. Modelja e famshme, Kinsey Wolanski për publikun e gjerë u bë e njohur në Madrid në finalen e Ligës së Kampionëve kur hyri në fushë derisa po zhvillohej ndeshja Tottenham-Liverpool, shkruan lajmi.net. E kësaj ia pa ‘hajrin’ pasi arriti një numër të madh ndjekësish në llogarinë e saj në Instagram.

Ata modelja po i ‘shpërblen’ me imazhe të ndryshme ku shfaqet provokative e edhe videot nuk mungojnë. Duke pasur parasysh se Kinsey njihet si një femër e guximshme me videon e fundit ku shfaqet duke bërë gjimnastikë në publik e ka marrë gjithë vëmendjen e kalimtarëve të rastit dhe jo vetëm.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close