fbpx
Showbiz

Modelja sul mohet nga qentë e saj, i rrezikuan jetën (Foto)

Modelja e Playboy, Heather Elizabeth Parkhurst është shtruar në spital pasi është sul muar nga dy qen të rracës Pitbull. Ngjarja e rëndë ka ndodhur për shkak të xhelozisë midis dy qenërve të saj, njërin prej të cilëve sapo e kishte blerë. Qeni i saj i vjetër, u bë xheloz pasi ajo po kujdesej për qenin e ri prandaj edhe e ka su lmuar. Mediat e huaja shkruajnë se ajo për pak ka humbur njërën dorë, pasi dy qentë ia kanë mas akruar. Nga fotot e publikuara në media shihet se gjendja është serioze dhe PitBull-ët nuk qenkan kursyer fare.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button