Showbiz

Moderatorja e njohur do të bëhet nënë për herë të parë

Moderatorja e njohur, Xhesi Muçaj, do të bëhet nënë për herë të parë. Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë Xhesi përmes një postimi në rrjete sociale, ku shfaqet krah partnerit të saj.

Moderatorja duket me barkun e rrumbullakosur, ndërsa dyshja mbajnë duart në barkun e moderatores. Gjithashtu, ajo ka zbuluar dhe gjininë e bebit që pret, duke shkruar në postim: “Nxorra xhiro çunat e mi sot”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close