fbpx
Showbiz

Moderatorja e njohur shqiptare feston ditëlindjen e saj, nuk do u shkojë në mend sa vjeç mbush ajo

Moderatorja Floriana Gara e cila tashmë ka nisur jetën e saj në Zvicër ditë më parë u bë nënë për herë të dytë.

Në jetë erdhi vogëlushi të cilin ajo së bashku me bashkëshortin e saj e pagëzuan me emrin Priam.

Ndërsa ditë ne djeshme moderatorja ka festuar ditëlindjen me mikeshat e saja.

Këtë e ka treguar vetë ajo me anë të disa postimeve në Instagram.

Floriana shihet në shoqërinë e mikeshave dhe nga fotot e postuara duket që kanë kaluar një kohë të mirë me njëra-tjetrën.

Floriana Garo ka lindur me 15 shkurt 1987 dhe dje festoi 33 vjetorin e saj që sigurishtë e ka gjetur të plotësuar.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button