Showbiz

Moderatorja shqiptare habit me deklaratën: Do doja të kaloja një javë me gjithë ish-të dashurit e mi

Moderatorja Liberta Spahiu është një ndër personazhet më të dashur të ekranit në Kosovë. Herë pas here ajo është në qendër të mediave rozë dhe të shumta kanë qenë ato raste ku jeta private e Libertës është bërë kryefjala e tyre.

Ndonëse , moderatorja ka vendosur që të tregohet mjaft diskrete sa i përket jetës së saj private, gazetarët dhe ndjekësit nuk kanë qëndruar dot pa ndërhyrë.

Epo, kësaj here ka qenë vetë Liberta ajo e cila ka dhënë lajmim dhe  nuk kal odhur gazetarët e mediave rozë

E ftuar në emisionin  “Prive Reality”, ku kishte të ftuar Beatrix Ramosajn, Roza Latin, Getinjon dhe Fifin. E ndërsa jemi mësuar që ajo t’u bëjë pyetje të ftuarve, kësaj radhe edhe ajo duhej që t’i përgjigjej disa pyetjeve.

“Me cilin prej ish-ave do mund të kaloje një javë izolimi bashkë?” u pyet moderatorja, e cila është përfolur për lidhje me kantautorin e dashur për publikun, Flori Mumajesi.

“Unë si unë si Libertë do doja që… ndonjëherë shokët edhe shoqet më thonë je ndarë keq, edhe vetë unë nuk mendoj që jam ndarë keq me ndonjërin prej tyre kam qenë shumë korrekte transparente dhe e drejtpërdrejtë që kam thënë “gjeje dikë se unë nuk mundem me këtë gjë.” Edhe nëse më pyesin unë e kisha kaluar një javë më gjithsecilin prej tyre. Me të gjithë”, tha moderatorja.

Por më pas të ftuarit e saj e vunë në siklet duke këmbëngulur që ajo të thoshte një emër. Liberta tha thjesht: “Se njihni…”, pa zbuluar se për kë e kishte.

Më tej ajo shtoi: Unë do doja që ish të dashurit e mi t’i kisha shokë. Nuk dua t’i kem armiq. Madje kam tentuar t’i kem në emision por s’më kanë ardhur kurrë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close