Showbiz

Momenti kur Mc Kresha dhe nusja vendosin unazat e martesës (Video)

Mc Kresha i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme. Reperi u martua me partneren e tij, Erzinën me të cilën prej disa kohësh ishte në lidhje, por preferoi që të mos e bënte publike. Çifti po martohen me një dasmë madhështore, me të ftuar të shumtë VIP. Ndonëse çifti u kishin kërkuar të ftuarve të mos publikonin foto e video nga dasma, kjo gjë nuk është zbatuar dhe pamjet kanë nisur të qarkullojnë menjëherë në rrjete sociale.

‘Xing.al’ na sjell disa video në të cilat shfaqet momenti kur çifti shkëmbejnë unazat e martesës teksa të ftuarit duartrokasin e brohorisin për ta e një video tjetër teksa çifti kërcen.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close