fbpx
Showbiz

Morena niset e përlotur nga Stambolli në Shqipëri (Foto)

Këngëtarja dhe bukuroshja Morena Taraku nuk është duruar dhe është nisur sot për në Shqipëri për ta parë gjendjen vet të qytetit të Durrësit

Këngëtarja, e cila karrierën e saj është duke e zhvilluar nga Stambolli i Turqisë dhe jo në trojet shqiptare, ka paralajmëruar nëpërmes një foto në Instagram se do të udhëtojë për në Tiranë dhe mandej tek qyteti i prekur nga tërmeti, Durrësi me rrethinat e tij.

“Do të takohemi atë”, ka shkruar ajo poshtë një fotografie e ku duket e pikëlluar, Kujtojmë se edhe Morana kishte deklaruar se e ka ndihmuar materialisht Shqipërinë për zonat e prekura nga tërmeti, duke dhuruar edhe para për personat e prekur nga kjo fatkeqësi në Shqipëri, që ndodhi një javë më parë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button