Showbiz

Mos më flisni më për të! Donaldi shpërthen ndaj Borës, ja çfarë do të bëj kur të dal

Këtë javë në shtëpi u rikthye në qendër të vëmendjes tema Bora-Donald që solli një debat edhe mes Donaldit dhe Semit. I pyetur nga Meridiani nëse është në lidhje, aktori e mohoi diçka të tillë.

Biseda ka vazhduar edhe më e tensionuar dhe Semi është revoltuar me Donaldin duke i thënë se nuk duhet ta puthte Borën nëse thotë se është “single”.

Ndërkohë, ai ka vazhduar të thotë se është vetëm, e po ashtu edhe Bora, derisa të sqarohen. Ndërkohë, pasi situata u qetësua Dj Dagz e ka ripyetur sot Donaldin se çfarë do ndodhë mes tij dhe Borës. “Nuk e di sepse kam dy muaj këtu.

Dhe dy muaj këtu brenda nuk është njësoj si dy muaj jashtë. Pa pikë komunikimi. Nuk di çfarë bëhet jashtë. Ndaj nuk doja të hapej si temë as atë ditë.”- tha Donaldi. Arbana i thotë ta puthë Sarën ‘live’ në emision, konkurrenti i BBV i kthen përgjigjen që i shkriu të gjithë së qeshuri

Me të filluar Big Brother VIP, Arbana Osmani ka diskutuar pak me Dj PM dhe Sarah Berishën. Dyshja gjatë javës janë puthur, duke qenë se ka kohë që kanë shprehur pëlqim mes vete. Moderatorja Arbana Osmani, i ka kërkuar atyre që të shkëmbejnë LIVE një puthje, por që Dj kosovar refuzoi një gjë të tillë. “Më vonë, Arbana, më vonë, mos një herë, më vonë”, tha Dj PM.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: