Showbiz

Motra e Beartit nis ‘festën’, poston foton e kunatës me vëllain

Pas fotove dhe videove ku shihej ashiqare dashuria e Teas me Beartin, ka ardhur edhe reagimi i motrës së djalit me origjinë nga Kosova. Motra e Beratit, konkretisht Idea Rexhepi nuk është kursyer dhe ka publikuar një foto të vëllait të saj me kunatën, ndërsa e shoqëron dhe me disa emoji festiv, ku shihet që shprehin lumturinë dhe festën pas marrjes fund të lojës Tea-Andi. Ndërkohë sa i përket Tea, ajo shihet shumë e qetë, teksa nuk ka ardhur asnjë reagim, madje vijon aktivitetin e saj të përditshëm pa dhënë një shpjegim.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close