Showbiz

Naomi Campbell magjeps topless në moshën 48-vjeçare

Për fushatën Pranverë 2019 të një brandi të famshëm kozmetik në të cilën është imazh, Naomi Campbell tregon fytyrën por jo vetëm.

Me fytyrën në plan të parë, mbathje të zeza dhe sandale gladiatori, modelja 48 vjeçare mbulon gjoksin me duar dhe me flokët e saj të gjatë.
Në një tjetër foto tjetër modelja nxjerr në pah këmbët e saj të tonifikuara me një fustan të bardhë të çarë anash.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close