Showbiz

Nata e parë e “Big Brother Vip”, banorët ndjekin spektaklin madhështor

Vëllai i Madh i dha mundësinë banorëve që të shohin në living të gjithë natën e parë të spektakëlit, duke përfshirë  hyrjen e banorëve, klipin prezantues si dhe komentet e opinionistëve.

Nuk kanë munguar komentet e tyre si dhe emocionet e shumta.

 

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close