fbpx
Showbiz

“Ndarje të bukura s’ka”, Romeo tregon dhimbjen e ndarjes nga Jonida Maliqi: Jeta e tillë është, por (VIDEO)

Aktori i humorit, Romeo Veshaj i ftuar në “Wake Up” ka folur ndër të tjera dhe për ndarjen e bujshme me Jonida Maliqin.

I vënë përballë pyetjes së drejtpërdrejtë nëse i vjen keq për mënyrën se si përfunduan gjërat në marrëdhënien me këngëtaren, Romeo Veshaj ka pranuar se nuk ishte një ndarje e bukur.

BISEDA

Isli Islami: Në një kohë shumë të shkurtër pati goxha bujë. Marrëdhënia me Jonida Maliqin përfundoi dhe e la pas në 2019, të vjen keq për mënyrën se si mund të kenë shkuar gjërat

Romeo Veshaj: Shiko, ndarje dhe largime të bukura nuk ka, paçka se të gjithë i trajtojmë…por jeta e tillë është, ka momente, lind vetëm, shtohesh rrugës dhe vde s vetëm. Që do të thotë janë gjëra që ndodhin.

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj ishin në një lidhje, që përfundoi ende pa u konfirmuar nga çifti. Jonida Maliqi e pranoi se është single, ndërsa Romeo Veshaj, në një intervistë së fundmi për “ThumbOn”, foli në lidhje me këngëtaren, duke treguar se është vetëm.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button