fbpx
Showbiz

“Ndihem e vr arë shpirtërisht”, Ana Lika me shenja të djegurash në trup, çfare i ndodhi?(Foto)

Aktorja, Ana Lika ka ndarë një postim në rrjete sociale, ku tregon se nga pakujdesia e saj, është djegur dy herë. Ajo ka treguar shenjat e shkaktuara nga djegia, teksa tregon se gjithçka ndodhi si pasojë e pjastrës. Aktorja ka qenë duke krehur flokët me pjastër, dhe nga shpejtësia ka bërë dy shenja në lëkurë. “Përveç dhimbjes fizike ndihem e vr arë shpirtërisht nga pakujdesia që kam si njeri. Për pak ishte bërë një A. Kjo është pasojë e pjastrës së djeshme,”- shkruan Ana Lika bashkëngjitur fotos së publikuar në profilin e saj në rrjete sociale.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button