Showbiz

Ndjekësit e kanë pritur me shumë të qeshura këtë moment. Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

Gjatë xhirimeve të spektaklit “Klanifornia”, nuk mungojnë batutat, të qeshurat dhe lojërat që aktorët i bëjnë njëri-tjetrit. Së fundmi aktori Visjan Ukcenaj ka trembur moderatoren Marina Vjollca dhe reagimin e saj e ka publikuar me video në Instagram.

Marina është trembur vërtet shumë, aq sa ka bërtitur me të madhe dhe i ka rënë telefoni nga duart. “Kur të shihni videon do kuptoni pse Marina po qesh nga halli”, ka shkruar Visjani krah videos.

Ndjekësit e kanë pritur me shumë të qeshura këtë moment. Për më shumë shikoni videon e mëposhtme

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close