Showbiz

Ndodh në ‘Përputhen’! Shfaqi sjellje ho.mofobe dhe bul.lizuese, përjashtohet nga emisioni Shqipja

Konkurentja e ‘Përputhen’, Shqipe Hysenaj është përjashtuar nga emisioni.

TIRANE– Për shkak të debatit të ndodhur ditën e djeshme, emisioni ‘Përputhen’ ka vendosur që të përjashtojë nga emisioni konkurenten Shqipe.

Kjo pasi ajo bul.lizoi një prej çunave, dhe dy vajzat, Tean për peshën e saj dhe Anën për flokët. Në hyrje të programit të sotëm Bora Zemani deklaroi se si produksioni kanë vendosur ta përjashtojë konkurenten deri në një afat të pacaktuar nga programi.

‘Përgjegjësia jonë është shumë e madhe, jo vetëm nga publiku por dhe logos që përfaqësojmë. Ne kurrsesi nuk bëhemi palë e thirrjeve hom.ofobe dhe bul.lizuese. Ajo ka shfaqur sjellje të papërshtatshme. Top Channel do të mbrojë këdo. Ne kemi vendosur që përjashtojmë Shqipen në një afat të pacaktuar nga programi‘- shprehet moderatorja.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close