Showbiz

Ndryshimi i gazetareve në 20 vite, nga Rudina Xhunga, te Sonila Meço e Arbana Osmani (Foto)

Më 19 dhjetor të vitit 2001, në Top Channel do të niste edicioni i parë informativ, i prezantuar nga Monika Stafa dhe Enkel Demi. Në atë kohë në “Top Channel” punon disa nga figurat më të rëndësishme të gazetarisë në vend.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close