Showbiz

Në instagramin e saj publikohet videoja ku puthet Beatrix dhe Donaldi, e habitshme çfarë shkruan Alban Ramosaj(Foto)

Beatrixa dhe Donaldi pas spektaklit të së martës kanë diskutuar shumë gjëra bashkë dhe kanë shkëmbyer puthje. Pamjet janë shpërndarë në profilin e Instagramit të Beatrixës e cila menaxhohet nga shoqja e saj.

Nga komentet që mori nuk mungoi as ai i vëllait, Albanit.

“Shpirt i paster”, shkroi ai në gjuhën angleze, duke treguar sërish që është përkrahje e madhe për motrën, e cila është në garë për të fituar çmimin e madh në ‘BBV’.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close