fbpx
Showbiz

Në krahët e nënës Gold Ag ka dy fjalë për të

Reperi Arian Agushi, i njohur me nofkën Gold Ag është mjaftë i njohur në trojet shqiptare kryesisht për këngët e tij me motive patriotike. Megjithëse prekë edhe tema të tjera që kanë të bëjnë me dashurinë e familjen, shkruan “Kosovarja”.

Janë të njohura dhe mjaftë të pëlqyera bashkëpunimet më këngëtaren e njohur Shyhrete Behlulin. Sa i përket familjes, publiku është njoftuar me nënën e Arianit nga postimet e tij në rrjetet sociale. Gjithmonë kanë lënë përshtypje dedikimet e tij drejtuar asaj teksa ka treguar dashurinë dhe respektin që ka për nënën.

Kur bëhet fjalë për nënën reperi është gjithmonë i frymëzuar për të thurur fjalë të mira. Së fundi për ditëlindjen e saj ai ka disa fjalë dhe një fotografi që ndau në profilin e tij në Instagram.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button