fbpx
Showbiz

Në një lidhje pas ndarjes nga Bora? Vin Veli shuan heshtjen

Pas ndarjes nga Bora Zemani, Vin Veli e ka ruajtur jetën private të fshehtë. I ftuar në emisionin “Glamour Zone”, Dj Vini ka thënë se mediat nuk do të marrin asnjë informacion rreth jetës së tij private, deri ditën e martesës.

“Kam vendosur ta bëj publike dhe të them diçka për jetën time private, vetëm kur të martohem. Më mirë ta them ditën e martesës, se pjesa e zemrës ka dhe pjesë të tjera brenda. Duhet të plotësohet, nuk mjafton vetëm që një njeri ta kesh në zemër. Duhet që të plotësojë edhe disa gjëra të tjera që mund të përshtaten ty. Nuk mjafton vetëm zemra”, tha Vin Veli.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button