Showbiz

Në prag të një përplasjeje fizike? Efi: U zura keq me Zhakun, më erdhi në fytyrë duke ulëritur. Do e kisha mbytur në dru

Mbrëmë në Prime, opinionistja Zhaklin Lekatari u përplas ashpër me Efin. Por gjatë debatit, Efi përmendi 2 elemente, që me të e patën personale, ndërsa Zhaklinës i kujtoi prapaskenën, pa e përmendur se çfarë.

Janë publikuar bisedat të një zënke mes Efit dhe Zhaklinës në momentet kur Efi ka qenë jashtë Big Brother që mesa duket ka qenë prag për një përplasje fizike, gjë për të cilën, Efi qenka stepur.

Opinionistët e mohuan duke thënë “gënjen, debatet tona i ka parë gjithë Shqipëria”, mirëpo shoqja e Efit ka publikuar një bisedë me Efin, ku kjo e fundit i thotë se është zënë keq me Zhaklinën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close