Showbiz

Në shtëpi me të ëmblin e saj, Jozefina Topalli surprizon si gjyshe (Foto)

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli pak muaj më parë është bërë gjyshe pasi vajza e saj, Megi, solli në jetë Nikolan.Topalli ka publikuar për herë të parë foton me nipin të cilin e mban në krah pavarësisht se nuk ia tregon fytyrën. Topalli duket shumë e lumtur në këtë atmosferë të ngrohtë në shoqërinë e nipit, teksa daljet e saj publike janë të rralla. Krahas fotos ajo ka vendosur dhe një emoji në formën e zemrës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close