Showbiz

Nëse Çiljeta do ishte çun, vajzat do linin kokën për të dhe kjo foto është prova

Aplikacioni më i përdorur i momentit është padyshim “Face App-i”, i cili ndryshon gjininë e personit në foto. Këtij aplikacioni nuk i ka rezistuar as këngëtarja Çiljeta Xhilaga. Ajo ka publikuar në Instastory një foto të tranformimit të saj në mashkull dhe duhet ta themi: nëse Çiljeta do ishte çun, vajzat do linin kokën për të! “Hajde çun hajde”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos. Ajo njihet për bukurinë e saj natyrale dhe tiparet e theksuara, prandaj nëse do ishte mashkull, do ishte shumë i pashëm.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close