Showbiz

Ngjarje rrugore në Athinë, ndahet nga jeta këngëtarja e njohur

Është ndarë nga jeta pas një aks id e nti, në moshën 34-vjeçare këngëtarja, tekstshkruesja dhe producentja, e nominuar për çmim Oscar, Sophie Xeon. Në një deklaratë nga ekipi i yllit transgjinor thuhet: “Me trishtim të thellë, duhet t’ju informoj se muzikantja dhe producentja Sophie ndërroi jetë mëngjesin e sotëm rreth orës 4 të mëngjesit në Athinë, ku artistja pësoi një aksident të papritur.

Në këtë kohë, respekti dhe privatësia për familjen janë përparësia jonë. Ne gjithashtu do të kërkojmë respekt për fansat e saj dhe për të trajtuar natyrën private të këtij lajmi me ndjeshmëri.” Artistja skoceze, e njohur ndryshe si Sophie, ka punuar me yje si Madonna dhe Charlie XCX.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close