fbpx
Showbiz

Një anëtar i ri në familjen Mamaqi, gëzohet Joeli dhe Sia

Familja Mamaqi është shtuar me një anëtar të ri. Producenti dhe aktori, Ermal Mamaqi përmes një videoje të publikuar në Instagram ka treguar se tani pjesë e familjes së tyre është edhe një qenush.

Në videon e ëmbël shihet Joeli dhe Sia duke luajtur me qenushat dhe duken kaq të lumtur teksa vrapojnë e qeshin në oborr. “Më duhet një emër për pjesëtarin e ri të familjes”, ka shkruar Ermali krah videos.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button