Showbiz

Një babagjyshe si Farrah Abraham

Atmosfera e Krishtlindjeve ka arritur edhe tek aktorja Farrah Abraham. Në këto ditë të ftohta, ajo ia ka dalë që të “ngrejë” temperaturat duke pozuar me bikini jeshile.

Nuk mungon dhe aksesori që tregon se jemi në prag festash: Kapelja e Babagjyshit!

Duke i lënë pak hapësirë imagjinatës, 27-vjecarja duket se ka vendosur të presë vitin 2019 në plazh.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close