Showbiz

Një çift i ri në showbizin shqiptar? Kledi Hysa në lidhje me këngëtaren e njohur

Një çift i ri mund ti jetë shtuar showbizit shqiptar. Bëhet fjalë për moderatorin Evi Reçi dhe ish-banorin e “Big Brother VIP”, Kledi Hysa.

Lajmin e kanë konfirmuar burime për “Kryefjala.com”. Sipas këtyre burimeve, po të dallosh fotot e dyshes në rrjetet sociale vihet re që kanë qenë në disa vende njëkohësisht. Për shembull, së fundmi janë të dy në Vlorë. Të gjitha fansat kureshtarë presin me padurim një reagim nga Evi dhe Kledi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close