fbpx
Showbiz

“Një dhuratë për veten time”, Tayna ble automjetin super luksoz

Tayna është një nga këngëtaret më të paguara në Shqipëri. Prej disa vitesh ajo është shndërruar në reperen më të preferuar të shqiptarëve. Koncertet e saj si brenda dhe jashtë vendit kanë qenë të shumta dhe normalisht ka fituar të ardhura të mira. Së fundmi ajo ka vendosur t’i bëjë një dhuratë vetës për festat e Krishtlindjes dhe Vitit të Ri.

Tayna ka blerë një automjet luksoz “BMV X6” dhe këtë e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj.  “Edhe njo! Dhuratë për veten time! Përpara 2020-ta”, shkruan reperja. Kujtojmë se ajo ka blerë edhe një automjet tjetër luksoz “Mercedez” para disa muajsh.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button