Showbiz

Një repere në Për’puthen/ Kush është vajza e re që “vuri në lëvizje” djemtë (FOTO)

Sara është konkurrentja më e re e “Për’puthen” që u zgjodh mbrëmjen e kaluar nga vetë djemtë. Por emri i saj nuk është i panjohur për publikun. Kushdo që ka menduar se e ka parë diku tjetër, ka shumë të drejtë. Ajo merret me muzikë dhe ka bërë një bashkëpunim me reperin Don Phenom për projektin e titulluar “Dirty Wine”.

Sara ka marrë vëmendjen e medias edhe për fotografitë provokuese në rrjete sociale.

Mbrëmjen e kaluar, Sara dhe Aristela ju bashkuan studios së Për’puthen Prime. Pas prezantimit të vajzave, djemtë u vunë para një zgjedhje dhe me shumicë votash zgjodhën që Sara të qëndronte në program.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close