fbpx
Showbiz

Një romancë mes Taylor Swift dhe Joe Alwyn?! Detajet thonë ‘po’

Prej kohësh, jeta private e këngëtares së njohur Taylor Swift është kthyer në kryefjalën e mediave rozë. Së fundmi, fansat kanë filluar të dyshojnë se këngëtarja është fejuar me Joe Alwyn, shkruan Mirror. Prej kohësh, jeta private e këngëtares së njohur Taylor Swift është kthyer në kryefjalën e mediave rozë.

Së fundmi, fansat kanë filluar të dyshojnë se këngëtarja është fejuar me Joe Alwyn, shkruan Mirror. Duket, se dyshimet lindën pas publikimit të këngës “Love Story”, ku këngëtarja tregonte historinë e pranimit të një propozimi.

“Prisni, a është duke përmendur Taylor që ka pranuar propozim”, është shprehur një nga komentuesit. Sikurse dhe titulli i këngës së saj, Swift na lë të kuptojmë se ajo dhe Alwyn janë duke përjetuar dashurinë e vërtetë. Kujtojmë, se aktualisht Taylor është kryesuse në nominimet e “Grammy Awards 2021”.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button