Showbiz

Njihuni me djalin tjetër pretendent për të hyrë në “Për’Puthen” Turku që jeton në Vlorë

Melik, djali nga Turqia me theks vlonjat është kandidati i dytë për të hyrë në Për’Puthen. I riu ka ardhur në Shqipëri në moshën 4- vjeçare dhe punon si stomatolog në Vlorë, ku edhe jeton me familjen.

Djali ka shprehur pëlqim për Mikelën, të cilën e ftoi edhe në një takim 4 minutësh. Ai është prezantuar si një djalë i qetë, romantik dhe shumë i dhënë pas partneres që ka në krah.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: