Showbiz

Nora Istrefi me pushime! Poston foto me bikini (Foto)

Nora Istrefi, ka nisur pushimet, ajo ka publikuar disa fotot në instagram pranë detit. Ajo që bie në sy janë format bombastike trupore të këngëtares.

Këngëtarja ishte veshur me një palë bikini të kaltra dhe me një këmishë të bardhë, për t’u mbrojtur nga dielli.

Gjithashtu, pas një mungese të madhe në fushën e muzikës, ajo u rikthyer duke bërë bujë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: