Showbiz

Nora Istrefi prezanton projektin e ri

Këngëtarja Nora Istrefi ka zbuluar se së shpejti do të sjellë një tjetër projekt. Klipi i hitit veror duket se po xhirohet në qytetin e Vlorës. Këtë këngëtarja e ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social të Instagramit, nëpërmjet një fotoje të postuar. Në të Nora shfaqet me të bardha dhe një grim mahnitës. Fansat e shumtë kanë komentuar shumë pozitivisht duke thënë se mezi presin rezultatet finale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: