fbpx
Showbiz

Nora Istrefi shpenzon shumën marramendëse vetëm për një veshje

Këngëtarja seksi, Nora Istrefi është një prej emrave shumë të dashur për publikun shqiptar. Përveç për sukseset në muzikë ajo njihet edhe për stilin dhe veshjet, të cilat janë të gjitha të firmave më të njohura. Së fundmi, për vetëm një dalje Nora ka shpenzuar mbi dy mijë euro. Fustani, i cili u komentua në masë të madhe, u bë e ditur se kushton plot 1300 euro.

Kjo në bazë të faqes “what They Wearin”, tashmë e njohur për publikimin e çmimeve të veshjeve të artistëve shqiptarë. Ndërkohë, Istrefi ka të veshur edhe një palë take të markës ‘YSL’ që kushtojnë 995 euro. Siç vihet re, Nora vetëm për një dukje ka shpenzuar 2295 euro.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button