Showbiz

Gazetari e tepron me ofertën, ish Miss-i i jep atë qe i takon

Një kamera e fshehtë e realizuar, për ish miss-in Silvana Bushat. Gazetari Ronaldo Sharka që i ka bërë kamerën e fshehtë këngëtares, ka zhvilluar një takim me Silvanën me preteksin se e ka lënë punën në kanalin ku punonte, dhe se do të krijonte media online në bashkëpunim me një sheik arab.

Gazetari i ka thënë ish-missit që të bëhet eskortë, për të shkuar më sheikun pasi të dy ata do të mbulohem me para nëse Silvana pranon. Po pas kësaj oferte Silvana ka shpërthyer në sharje dhe dhunë fiz ike ndaj këngëtarit.

Pjesë nga debati:

Gazetari: Më në fund do të bëj median time online

Silavana: Kushedi sa e paske rrogën ti që po e hap vetë

Gazetari: Kam një ortak sheik arab, se nuk e bëj dot vetëm, ai ka shumë lekë. Hajde punë me ne, ne na duhet një bashkëpuntore për mendime.

Silvana: Për mua është e pamundur.

Gazetari: Zemra ime dil me këtë njeriun se do të ndryshojë jeta, dhe ste duhet as burri asgjë. Bëhu partnerja e këtij dhe mund të kesh çfarë të do qefi.

Silvana: Ti je rro të k*ari mashkull, dhe me vjen keq që të kam mik.

Gazetari: Nuk do ta dijë asnjë fshihja burrit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close