Showbiz

“Nuk e di ku çaloi loja ime”/ Flet Ronaldo pas eliminimit

Ronaldo tha se Big Brother është eksperienca e tij më e bukur në këtë jetë dhe se do ta mbajë mend gjatë. Ai tha se nuk e din se ku çaloi loja e tij, që u eliminua nga publiku. Ai u shpreh se i është mirënjohës produksionit për mundësinë e dhënë.

Nga ana tjetër, Zhaklin tha se Ronaldo nuk e shpalsoi veten e tij plotësisht aty, por tregoi vetëm 20 përqind të vetes.

Arbëri tha se javët e para ka qenë shumë i qetë dhe loja e tij e vërtetë nisi kur Olta pati debat me Gentin.,

Opinionistët po ashtu thanë se Ronaldo bëri lojë të mirë brënda dhe se nuk kanë një ide konkrete se ku çaloi e gjithë gjëja.

Ronaldo, cilësoi Luizin si konkurentin më të fortë të shtëpisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close