fbpx
Showbiz

Nuk e dinin, por ky qenka mbiemri i vertete i Arbanes

Një nga moderatoret më të mira dhe më të dashura për publikun, Arbana Osmani ka preferuar gjithmonë të mbajë larg vëmendjes familjen e saj Megjithatë një fakt që nuk dini për moderatoren është se emri i saj i vërtetë nuk është Arbana Osmani.

Tabloid.al bën me dije se në gjendjen civile moderatorja quhet Arbana Kero, pra mban mbiemrin e ish-bashkëshortit.

Arbana ka lindur në Peshkopi ndërsa ish-bashkëshorti i saj, Arditi në Tiranë. Tashme Arbana eshten e krahet e regjisorit te “Dua te te bej te lumtur” dhe jane ne pritje te nje bebi te vogel.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button