fbpx
Showbiz

Nuk e fsheh më Ardian Bujupi pranon më në fund lidhjen me modelen indiane (FOTO)

Këngëtari Ardian Bujupi është një ndër artistët më të dashur për publikun shqiptar.

Pas shumë kohë aludimesh më në fund ai e ka pranuar se është në një lidhje me modelen indiane, e cila quhet Sabrine Khan.

Këngëtari i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush luan” ka pranuar se është në një lidhje me bukuroshen. Ardiani u pyet se si e ka emrin “Zhulieta” e tij dhe ai është përgjigjur shkurt, Sabrine. Vajza në fjalë ka qenë modele në klipin e këngëtarit të titulluar “Modela” dhe duket se pikërisht ky projekt ka bërë bashkë çiftin.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button