Showbiz

Nuk është ndonjë artiste, po të ketë 5 këngë këpus kokën”, Monikës nuk i del inati me Semin

Pas lojës që Monika bëri me Fifin, marrëdhënia mes aktores në raport me Semin dhe Donaldin vazhdon të jetë mjaft e tensionuar. Së fundmi, Monika gjatë bisedës me Fifin ka thënë se “Semi nuk është artiste” dhe sipas saj në repertorin e saj nuk ka më shumë se 5 këngë.

“Semi nuk është ndonjë figurë! Më fal, sa këngë ka kënduar Semi?! Sa këngë ka Semi si këngëtare? Po të ketë Semi 5 këngë sa kam un gishtërinjtë e dorës, prek kokën unë”, është shprehur Monika.

Videoja e shkëputur nga jetesa e banorëve dhe e publikuar nga faqja zyrtare e “BBV” në Instagram ka marrë qindra komente ku vihet re ai i një ndjekësi, i cili sjell në vëmendje 5 këngë të Semit, si kundërpërgjigje ndaj asaj që tha Monika.

“Semi Jaupaj- Jetike Semi Jaupaj- Vetem Semi Jaupaj- Vec Lotet Semi Jaupaj- Afer meje Semi Jaupaj- Energji Pozitive”, shkruan ndjekësi. Nga ana tjetër, Fifi nuk ka reaguar dhe nuk ka dhënë ndonjë deklaratë, thjesht ka dëgjuar atë që po i thoshte Monika. Kujtojmë se këngëtarja dhe akotrja nisën para pak ditësh një lojë, gjatë së cilës ato inskenuan debate të ashpra mes tyre, në mënyrë për të provokuar banorët e tjerë.

“Lufta” filloi vrullshëm mes tyre teksa ato aktruan sikur ishin në konflikt mes njëra-tjetrën. Kjo lojë zgjati më shumë se 24 orë, por pati pasoja tek banorët e tjerë.

Një ndër më të lënduarat që u prek nga “sherri i sajuar” i dy banoreve ka qenë Semi, e cila ka përjetuar një krizë ankthi gjatë një debati me Fifin, e cila mbante gjatë gjithë kohës një shkop druri.

Kjo gjë e ka prekur Semin, e cila nuk është ndjerë mirë as gjatë spektaklit të mbrëmshëm në “BBV” dhe kur është hapur ky diskutim ka “shpërthyer” në lot. Si pjesë e lojës, edhe Monika është kritikuar nga banorët dhe nga publiku.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: