Showbiz

Nuk flasin? Eranda Libohova reagon për herë të parë për raportin me Irmën

Motrat Libohova janë përfolur prej kohësh se kanë pasur një krisje me njëra-tjetrën. Këto aludime nisën pasi këngëtaret e famshme nuk ndiqeshin në rrjete sociale dhe për më tepër nuk shiheshin askund në praninë e njëra-tjetrës.

Eranda organizoi një festë pasi u dekorua me çmimin “Mjeshtër i Madh”, në të cilën u vu re mungesa e së motrës. Gjatë një evenimenti që u mbajt pak ditë më parë, motrat ishin të pranishme por jo nën shoqërinë e njëra-tjetrës, duke diskutuar apo kërcyer.

Megjithatë, duket se Eranda e ka një përgjigje ndaj gjithë këtyre zërave që kanë qarkulluar kohët e fundit. Ajo ka publikuar një foto nga viti 2015, ku shihet së bashku me Irmën, duke nënkuptuar se gjërat mes tyre nuk janë ashtu siç duken.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: